Zdjęcie pokoju w Domu Tkacza

Sala bankietowa

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem przyjęcia w rodzinnej, miłej atmosferze, z doskonałą staropolską kuchnią, to właśnie Dom Tkacza jest właściwym wyborem. Nasza wykwalifikowana i profesjonalna obsługa zapewni indywidualne podejście do przygotowania i obsługi każdej uroczystości.

O sali

Z przyjemnością sprostamy każdemu powierzonemu nam zadaniu. Jesteśmy elastyczni i w pełni dostosujemy się do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się każdym najdrobniejszym szczegółem imprezy tak, aby Państwo czuli się gośćmi na własnym przyjęciu. Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Domu Tkacza został mile zapamiętany i był pretekstem do kolejnych wizyt.

Sala jest klimatyzowana, komfortowa, urządzona w bardzo stylowy sposób.

W ofercie mamy szerokie menu, które zadowoli każde podniebienie. Kucharz, z którym współpracujemy posiada wieloletnie doświadczenie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Klienci, którzy raz spróbowali jego potraw, wracają ponownie.

Osoby chcące zorganizować przyjęcie mogą liczyć na kompleksową obsługę począwszy od pysznego jedzenia, staropolskich wypieków skończywszy na dekoracji sali. Istnieje również możliwość zorganizowania na miejscu uroczystości zaślubin (ślub cywilny).

Galeria