Zdjęcie pokoju w Domu Tkacza

Pokoje

Dom Tkacza zaprasza do skorzystania z miejsc noclegowych w trzech lokalizacjach w Chojnowie przy ulicy Tkackiej 10, Samorządowej 4/1A oraz Kolejowej 27/4. Mamy do zaoferowania pokoje oraz apartament w różnych standardach i cenach. W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą gdzie szczegółowo przedstawiamy możliwości noclegowe jakimi dysponujemy.

Wyposażenie

Wi-Fi

Klimatyzacja

Telewizory

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, darmowe Wi-Fi, wygodne jednoosobowe łóżka, stolik, krzesełka, przestronną szafę. Część pokoi posiada niezależną łazienkę. Pokoje o wyższym standardzie są klimatyzowane. Ponadto oddajemy do dyspozycji dwie kompleksowo wyposażone kuchnie. Z myślą o komforcie i zadowoleniu naszych Gości, umożliwiamy korzystanie z pralki, suszarki, żelazka i deski do prasowania bez żadnych dodatkowych opłat.


Istnieje również możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia, podgrzewacza do butelek oraz wózka spacerowego.

Dom Tkacza 1

Dom Tkacza I usytuowany jest w zabytkowej części Chojnowa tuż obok Baszty Tkaczy, która to jest jedną z wizytówek miasta i jedną ze wspomnianych wcześniej atrakcji turystycznych. Do dyspozycji Gości mamy 27 miejsc noclegowych.

Kompleksowe wyposażenie pokoi naszego Domu sprawia, że Goście mają możliwość odpocząć w ciszy i spokoju. Zadbaliśmy o schludny i przytulny wystrój pomieszczeń, dzięki czemu nasi Goście czują się jak we własnym domu. Miła i serdeczna atmosfera dodatkowo umila pobyt. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor, wygodne jedno osobowe łóżka, stolik, krzesełka, przestronną szafę i nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i toaletą. Ponadto oddajemy do dyspozycji dwie kompleksowo wyposażone kuchnie. Z myślą o komforcie i zadowoleniu naszych Gości, umożliwiamy korzystanie z pralki, suszarki, deski do prasowania i żelazka bez żadnych dodatkowych opłat. Oferujemy również darmowy dostęp do Internetu.

Naszych najmłodszym Gościom, dla urozmaicenia czasu, możemy zaproponować w dni pogodne zabawę na pobliskim placu zabaw, a w czasie nie sprzyjającym spacerom z milusińskimi mnóstwo kolorowych zabawek. Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia, podgrzewacza do butelek oraz wózka spacerowego.

Dom Tkacza 2

Dla naszych Gości przygotowaliśmy jeszcze jeden pięcio pokojowy lokal położony również w Chojnowie. Każdy pokój jest dwu osobowy, wyposażony w wygodne łóżka jednoosobowe, przestronną szafę, stolik i telewizor. Tu również zadbaliśmy o spokój i komfort naszych Gości, dlatego też pokoje zostały urządzone z wielką starannością i dbałością o szczegóły co sprzyja odpoczynkowi po ciężkim dniu. Ponadto Goście mogą korzystać z kompleksowo wyposażonej kuchni, dwóch łazienek z kabinami prysznicowymi oraz trzech toalet. Dodatkowo bez żadnych opłat można korzystać z pralki i suszarki. Tuż obok budynku znajduje się plac zabaw dla najmłodszych oraz siłownia plenerowa dla starszych Gości naszego domu. Tu również umożliwiamy darmowy dostęp do Internetu.

Dom Tkacza 3

Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy trzecią propozycję, a mianowicie niezależny apartament usytuowany tuż przy dworcu kolejowym. Apartament składa się z czteroosobowego pokoju z telewizorem, kompleksowo wyposażonej kuchni i łazienki z dostępem do pralki i suszarki. I oczywiście, tak jak w pozostałych obiektach, dostęp do Internetu bez żadnych opłat.